Taş Esaslı Yüzeylerde Kaymaz Zemin Uygulaması

NanoGrip Kaydırmaz Zemin Uygulaması kesinlikle bir kaplama, astarlama ya da boya değildir. Uygulama sonrası yüzeyde asla bir ürün ya da artık kalmamaktadır.

Taş Esaslı Yüzeylerde Kaymaz Zemin Uygulaması
Taş Zemin Kaydırmaz Uygulaması
Kaydırmaz Zemin Uygulaması

Yıllarca Süren Kaydırmazlık Garantisi ile iş kazalarına son!

Kayma problemlerinden doğan iş kazalarını önlemek amacıyla taş esaslı zeminlere (fayans, seramik, mermer ve granit) kaydırmazlık özelliği getiren nano teknolojik uygulama.

Uygulama, ürün ile birlikte tepkimeye giren yüzeyde micron boyutta gözenekler açarak cof ( sürtünme katsayısı) değerini artırıp zeminde kaymayı önleyen bir iyileştirmedir. Nanogrip Kaydırmaz Zemin Uygulaması kesinlikle kaplama, boyama uygulaması değildir. Zeminin mevcut renginde, dokusunda, görünümünde herhangi bir değişiklik oluşturmaz.

Kaydırmaz zemin teknolojimizin dünya pazarında özel kılan ve diğer ürünlerden ayıran üç önemli özelliği bulunmaktadır...

Nano Teknoloji Kaydırmaz Zemin Uygulaması

Nedir Bu 3 Özellik?

Kaydırmaz zemin işleminden sonra uygulama yüzeyi mevcut parlaklığını / matlığını, rengini değiştirmeden kaymazlık sağlar.

Kaplama, astarlama ya da boya değildir. Bu nedenle diğer ürünler gibi soyulmaz ve kir tutmaz, uygulama sonrası bir artık kalmaz.

Uygulama AB normlarında 2 yıl sertifikalıdır. Uygulama sonrası zemin İş Güvenliği ve Erişilebilirlik kanununa uygun hale gelir.

Soru / Cevap
 

NanoGrip Kaydırmaz Zemin Uygulaması kesinlikle bir kaplama, astarlama ya da boya değildir. Uygulama sonrası yüzeyde asla bir ürün ya da artık kalmamaktadır. Uygulama, tepkimeye giren yüzeyin cof (sürtünme katsayısı) değeri arttırılarak yapılan bir iyileştirmedir. Zemindeki seramik, mermer v.s. döşeme hiç bir teknik özelliği değiştirilmeden geri teslim edilmektedir.