Hakkımızda

Teknolojinin ışığında, çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dün bırakmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Hakkımızda
SYK Teknoloji

Gelişen dünyanın çevre sorunlarını çözmek için biyolojik çözümler üretiyoruz.

2010 yılında İstanbul’da faaliyet göstermeye başlayan SYK tenoloji, 2012 yılında Amerika’da bulunan partner firması Apllied Nano-Concepts’ in nano teknoloji ağırlıklı ürünler üretmeye başlaması üzerine, NANOGRIP adıyla taş yüzeylerde (seramik, granit, beton, mermer, traverten, v.s. gibi) kaymaz zemin sistemi uygulamaları yapmaya başlamış, 2015 yılında ürün skalasına katılan sıra dışı ürünü ile de taş yüzeylerdeki eşsiz etkisini artık ahşap, cam, parke, epoksi, yat güverteleri gibi her türlü ortamda ıslak ve kuru zeminde kaymaya engel olacak şekilde uygulamalara devam etmektedir.

SYK Teknoloji insna sağlığına verdiği önemle 2018 yılında, kapalı ve çok kullanılan, insan trafiğinin fazla olduğu alanlarda dezenfektan amaçlı Nanoshild malzeme uygulamalarına başlamış, ayrıca cam ve plexiglass cephelerde de hem temizlik hem de daha canlı görünüm sağlayan malzeme uygulamalarına da devam etmiştir.

Daha yaşanabilir bir dünya için, çevre sorunlarına da el atan SYK Teknoloji; arıtma tesisleri ve artıma sistemlerinde kullanılan ve çıkan çamur atıklarını azaltan uygulamalar konusunda da çalışmalarını tamamlamış ve  uygulamalara başlamıştır.

SYK Teknoloji bayi ağını genişletme çalışmalarıyla Türkiye ve bölge ülkelerde de söz sahibi olmak için çalışalarını sürdürmektedir.

Basında Biz

Basında Biz

Birçok alanda faaliyet gösteriyoruz, bizi basında sıkça görürsünüz. Güncel haberlere göz atın.

Kariyer Fırsatları

Kariyer Fırsatları

Dünyanın en büyük çevre sorunlarından bazılarını çözmeye çalışırken SYK ekibinin bir parçası olun.

Müşteri İlişkileri

Sürdürülebilirlik

Doğal kaynakların devamlılığı, tekrar kullanımının teşviki ve küresel ekosistemleri koruyoruz.