Diğer Yüzeylerde Kaymaz Zemin Uygulaması

Diğer Yüzeylerde Kaymaz Zemin Uygulaması
Kaymaz Zemin Uygulamaları

SOLİDSTEP, ıslak, yağlı ve kaygan yüzeylerde kaydırmazlık sağlayan bir uygulamadır. Kristal berrak ve görünmez kaymaz bir yüzey oluşturur. Tamamen su bazlı bir çözümdür.

SolidStep, Cam elyafı, Cam, Metal, Plastik, Vinil, Porselen, Arduvaz ve Ahşap dahil olmak üzere çoğu günlük yüzeylerde uygulanabilir.

SolidStep, pratik olarak yüzeyle kalıcı bir bağ oluşturur, düzenli parlatma ve diğer pahalı bakım prosedürlerine olan ihtiyaç azalır.

SolidStep kaymaz zemin, yasal düzenlemeler ve standartlar ışığında kayıp düşmelerden meydana gelen yaralanmalar ve ölümleri engeller.

SolidStep zemin kaydırmazlık uygulamasının etkisini gösterebilmesi için alan uygulama yapıldıktan sonra 24 saat kullanılmaması önerilir.

Kaymaz Zemin Uygulaması

Endüstriyel SolidStep

Beton, Metal, Plastik, Seramik, Cam, Vinil, Porselen, Arduvaz , Demir , Epoksi ve Ahşap dahil olmak üzere birçok alanda kaydırmazlık özelliği sağlayan bir uygulamadır. Pratik olarak yüzey ile kalıcı bir bağ oluşturur. İçerdiği özel bileşenler sayesinde kayıp düşmelerden meydana gelen, ciddi yaralanmalar ve ölümlere varan kazaları engelleyen bir çözümdür.

Kaydırmaz Zemin

Endüstriyel alanlarda yoğun yağlı ve kaygan yüzeylerde kaydırmazlık sağlayan bir üründür.

Renksizdir

Zemin renginde herhangi bir farklılık oluşmaz, zemin rengine uygum sağlar, parlamaz ya da matlaştırmaz.

İleri Teknoloji

Endüstriyel SolidStep, kaymaz zemin kaplamalarında piyasadaki en ileri teknolojiyi sunar.

Soru / Cevap
 

Beton, Metal, Plastik, Seramik, Cam, Vinil, Porselen, Arduvaz , Demir , Epoksi ve Ahşap dahil olmak üzere birçok alanda kaydırmazlık özelliği sağlayan bir uygulamadır.